Didriksons žieminės neperšlampančios pirštinės BIGGLES ZIP MITTEN C 503942/039 (Navy)

27.99

Neperšlampančios ir kvėpuojančios Didriksons žieminės pirštinės Biggles zip Mitten (Navy) vaikams – šiluma ir jaukumas mažosioms rankytėms, o užtrauktukas dar ir palengvina savarankišką pirštinių apsimovimą.

Didriksons kumštinės pirštinės vaikams turi minkštą vilnos pamušalą viduje, kuris suteikia dar daugiau komforto, o pirštinių išorinė medžiaga be PFC puikiai atstumia vandenį, todėl mergaitės rankytės liks šiltos ir sausos, kad ir kokios bebūtų žieminės pramogos.

Taip pat funkcionalumo prideda papildomas sutvirtinimas delne ir elastinė juosta, tvirtinama aplink riešą, todėl jos labai gerai laikosi tiek ant kombinezono ar striukės viršaus, tiek po rankovės apačia. Papildomai šios žieminės kumštinės pirštinės vaikams turi sagtį, kuria galima sukabinti pirštines kartu, kad nepasimestų, tai ypač svarbu, juk vaikai linkę labai dažnai “praganyti” vienąiš dviejų pirštinių.

0/2
2/4
4/6
6/8
Išvalyti
Didriksons žieminės neperšlampančios pirštinės BIGGLES ZIP MITTEN C 503942/039 (Navy)
→ Prekių pristatymas per 1-5 d.d.
→ Nemokamas pristatymas nuo 50 eur
→ Grąžinimo garantija
*Išankstinių užsakymų prekių išsiuntimas gali užtrukti iki 1-2 sav
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.