Didriksons žieminės neperšlampančios pirštinės BIGGLES ZIP MITTEN 5 (Peacock Green)

Neperšlampančios ir kvėpuojančios Didriksons žieminės pirštinės vaikams Biggles zip Mitten (Peacock green) – tikras šiltų rankyčių džiaugsmas, o užtrauktukas dar ir palengvina savarankišką pirštinių apsimovimą.

Didriksons kumštinės pirštinės vaikams turi minkštą vilnos pamušalą viduje, kuris suteikia dar daugiau komforto, o pirštinių išorinė medžiaga be PFC puikiai atstumia vandenį, todėl vaiko rankytės liks šiltos ir sausos, kad ir kokios bebūtų žieminės pramogos.

Taip pat funkcionalumo prideda papildomas sutvirtinimas delne ir elastinė juosta, tvirtinama aplink riešą, todėl jos labai gerai laikosi tiek ant kombinezono ar striukės viršaus, tiek po rankovės apačia. Papildomai šios žieminės pirštinės vaikams turi sagtį, kuria galima sukabinti pirštines kartu, kad nepasimestų, tai ypač svarbu, juk pametus vieną pirštinę bus tas pats kaip ir eilėraštyje apie batus: vienas dingo – nerandu, niekur eiti negaliu.

Produkto šiuo metu neturime.

→ Prekių pristatymas per 1-5 d.d.
→ Nemokamas pristatymas nuo 50 eur
→ Grąžinimo garantija
*Išankstinių užsakymų prekių išsiuntimas gali užtrukti iki 1-2 sav
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.