Viking Tretten žieminiai batai vaikams WP – Antiquerose – 91000

48.93

Viking žieminiai batai – tobulas pasirinkimas tiems, kas nori, kad vaikiška žieminė avalynė būtų ir patogi, ir kokybiška.

Viking Tretten – Antiquerose – 91000  žieminiai batai mergaitėms yra būtent tie, kuriais nenusivilsite. Viršutinė dalis su dviem velcro užsegimais skirta palengvinti savarankišką batų apsiavimą. Viking vaikiška žieminė avalynė yra pagaminta iš trinčiai atsparios sintetinės medžiagos, kartu su papildomais patvariais sutvirtinimais, todėl šie vaikiški žieminiai batai mergaitėms yra sukurti ilgaamžiškumui. Viduje neperšlampama membrana užtikrina, kad kojos išliktų šiltos ir patogios, nesvarbu, su kokiomis drėgmės sąlygomis jos susiduria. Batų viduje esantys amortizuojantys EVA įdėklai padės palengvinti kiekvieną žingsnį, o tvirtas guminis padas užtikrins ilgalaikį sukibimą su slidžiais žaidimų ir gatvės paviršiais.

 

Neperšlampantys, šilti, gražūs ir lengvai apmaunami Viking žieminiai batai mergaitėms– tobulas pasirinkimas jaunajai patrakėlei. Kai kojos sausos ir šiltos – visos žiemos pramogos lauke sukurs nepamirštamas ir džiaugsmą teikiančias akimirkas.

24
25
26
27
28
29
Išvalyti