Didriksons žieminis kombinezonas – BJÄRVEN KDS COVER Corn Blue (išankstinis užsakymas)

119.25

Didriksons žieminis kombinezonas – BJÄRVEN KDS COVER – nuostabaus ir visų pamėgto Didriksons Bjornen modelio patobulinimas. Šis kombinezonas turi vidines petnešas, kurios pasitarnaus, jei norėsite numauti vaikui viršutinę kombinezono dalį vidinėse patalpose.
Klasikinis, bet vienas geriausių pasirinkimų, nes žieminis kombinezonas yra 100% atsparus vandeniui ir vėjui su klijuotomis siūlėmis. Tinka žaisti žiemą bet kokiu oru! Viduje yra petnešos didesniam patogumui, atspindintys rankovių galai ir apatinė kojų dalis. Sniego apsaugos užtikrina, kad sniegas liktų išorėje. Jame yra funkcija „Išplėsti dydį“, o tai reiškia, kad kojų ir rankovių ilgį galima pailginti iki vieno dydžio. Izoliacija pagaminta iš perdirbtų pluoštų, o pamušalas nudažytas naudojant Solution Dye – dažymo techniką, kuri sutaupo iki 80 % vandens, palyginti su įprastai dažytu poliesterio/poliamido audiniu. Vandenį atstumianti apdaila be PFC. Modelis unisex, tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms.
DĖMESIO: tai yra išankstinio užsakymo prekė, kurios išsiuntimo laikas 7-10 d.d. Jeigu prekės reikia greitai, lauksime žinutės, kad patikslinti pristatymo laiką.

Sukurta Švedijoje, pagaminta Bangladeše.