Djeco Kūrybinis rinkinys “PASIDARYK PATS – Lenktyninės mašinos – Didžioji taurė”

14.49

DJECO kūrybinis rinkinys “Pasidaryk pats – Lenktyninės mašinos – Didžioji taurė”, kaip ir kiti panašūs kūrybiniai rinkiniai, yra puikūs lavinamieji žaidimai vaikams, kurie nepasitenkina tiesiog gautu žaislu, o nori savo rezultato pasiekti patys, lavindami savo kūrybingumą ir rezultato siekimą. O koks geras jausmas apima, kai mažieji kūrėjai supranta, kiek daug gali padaryti jų rankytės ir vaizduotė.

Vaikai sulanksto, surenka ir apipavidalina 3 lenktyninius automobilius. Ratų mechanizmas paverčia šiuos automobilius tikrais funkciniais žaislais.

Rinkinį sudaro: 4 lakštai su jau išpjaustytomis detalėmis, 12 ratų, 6 ratų ašys, 2 bambuko strypai, 3 lipdukų lapai (daugiau nei 130 lipdukų), 1 bukletas su instrukcijomis.

Matmenys:  200x200x35

Lavinamieji žaidimai, tokie kaip šis “pasidaryk pats” rinkinys, skatina vaiko kūrybiškumą, vysto motoriką, todėl gali būti puiki dovana vaikams gimtadienio ar Kalėdų proga, o gal tiesiog einant į svečius.

Rekomenduojamas amžius: nuo 5 metų.

Dėmesio! Netinka vaikams iki 3 metų, dėl smulkių detalių yra pavojus užspringti. Kilmės šalis: K.L.R. Pagaminta pagal Prancūzijos dizainą ir užsakymą.

Turime