We Might Be Tiny Rinkinys Nr 1 – prilimpanti lėkštutė + dangtelis

34.68

We might be tiny indai vaikams – rinkinys Nr. 1 – tai silikoninė prilimpanti lėkštutė, ir idealiai kartu tinkantis silikoninis dangtelis.

WE MIGHT BE TINY – tai kur kas daugiau nei įrankiai ar indai vaikams, tai – galimybė vaikams mėgautis valgymo procesu nuo pirmų dienų, kai tik mažylis pradedamas primaitinti.

Su šiuo rinkiniu turėsite pačius pagrindinius indus nuo pat primaitinimo pradžios iki kol vaikas paaugs.

Šios silikoninės prilimpančios lėkštės vaikams – tai yra tai, ką išbandę, padėsite į šoną visas kitas. Nes jos tikrai prilimpa! Kai lėkštė “neskraido į visas puses”, vaikučio maitinimas pasidaro lengvesnis bei smagesnis, skatinantis pradėti valgyti savarankiškai. Itin aukštos kokybės, pagaminta iš 100% maistinio silikono, be kenksmingų medžiagų. Lanksti, neslystanti, prilimpanti, turinti kelis skyrelius, kad maistas tarpusavyje nesimaišytų ir vaikas galėtų savarankiškai ragauti įdėtą maistą.

Silikoninis dangtelis puikiai dera kartu su silikonine prilimpančia lėkštute. Turėdami šį dangtelį greitai ir saugiai pašildysite maistą mikrobangų krosnelėje, įdėsite maistą į šaldytuvą arba palaikysite maistą šviežesnį iki kito karto.

Visi “We Might Be Tiny” produktai gaminami iš aukščiausios kokybės maistinio silikono, be BPA.

Paprasta priežiūra – silikoninį dangtelį, kaip ir silikoninę prilimpančią lėkštutę galima plauti indaplovėje.

1 × Silikoninė prilimpanti lėkštutė mėlynas meškutis

Neturime

22.80

Neturime