We Might Be Tiny Rinkinys Nr 11 – prilimpantis dubenėlis + lėkštutė + puodelis

57.85

We might be tiny indai vaikams – rinkinys Nr. 11 – tai puikus indelių trio, kurį sudaro silikoninė prilimpanti lėkštutė, silikoninis puodelis ir prilimpantis dubenėlis (spalva pasirinktinai).

WE MIGHT BE TINY – tai ne tik įrankiai ir indai vaikams, tai – galimybė vaikams džiaugtis valgymo procesu.

Su šiuo rinkiniu turėsite pačius pagrindinius indus nuo pat primaitinimo pradžios iki kol vaikas paaugs.

We Might Be Tiny dubenėliai vaikams leidžia mažyliui mėgautis maistu, mokytis valgyti savarankiškai ir yra tikras tėvelių džiaugsmas, nes šie silikoniniai dubenėliai prilimpa prie beveik ant bet kokio tvirto paviršiaus. Tad daugiau jokios netvarkos ar skraidančių indų valgant. Ergonimiškas dizainas leis mažyliui pasiekti maistą iki paskutinio kąsnelio, tačiau priderintas dubenėlio dangtelis leidžia maisto likučius saugiai palaikyti iki kito karto.

We Might Be Tiny silikoninės prilimpančios lėkštės vaikams – tai yra tai, ką išbandę, nustosite ieškoti kitų. Nes jos tikrai prilimpa! Ir vaikučio maitinimas pasidaro lengvesnis bei smagesnis, skatinantis pradėti valgyti savarankiškai. Itin aukštos kokybės, pagaminta iš 100% maistinio silikono, be kenksmingų medžiagų. Lanksti, neslystanti, prilimpanti, turinti kelis skyrelius, kad maistas tarpusavyje nesimaišytų ir vaikas galėtų savarankiškai ragauti įdėtą maistą.

O We Might Be Tiny 100% maistinio silikono puodeliai vaikams tiesiog sukurti mažoms rankytėms. Silikoniniai puodeliai vaikams padės ugdyti pasitikėjimą valgio metu nuo pat mažų dienų, ir jie yra tokie patvarūs, kad net energingiausi vaikai jų “neįveiks”.

 

1 × Silikoninis Puodelis - Žydra

Neturime

10.36
1 × Silikoninė prilimpanti lėkštutė žydra katytė

Neturime

22.80
1 × Silikoninis prilimpantis dubenėlis su dangteliu - Mėtinė

Neturime

24.69

Neturime