We Might Be Tiny Rinkinys Nr 12 – prilimpantis dubenėlis + lėkštutė + puodelis

57.85

Puikus We Might Be Tiny indelių trio – silikoninė prilimpanti lėkštutė, silikoninis puodelis ir prilimpantis dubenėlis (spalva pasirinktinai).

WE MIGHT BE TINY – tai ne tik vaikiški indai ir įrankiai, tai – galimybė vaikams džiaugtis valgymo procesu. Su šiuo rinkiniu turėsite pačius pagrindinius indus nuo pat primaitinimo pradžios iki kol vaikas paaugs. Puikus We Might Be Tiny indelių trio.

We Might Be Tiny dubenėlis leidžia mažyliui mėgautis maistu, mokytis valgyti savarankiškai ir yra tikras tėvelių džiaugsmas, nes šis silikoninis dubenėlis prilimpa prie beveik ant bet kokio tvirto paviršiaus. Tad daugiau jokios netvarkos ar skraidančių indų valgant. Ergonimiškas dizainas leis mažyliui pasiekti maistą iki paskutinio kąsnelio, tačiau priderintas dubenėlio dangtelis leidžia maisto likučius saugiai palaikyti iki kito karto.

Išbandžius We Might Be Tiny silikoninę prilimpančią lėkštutę nustosite ieškoti kitos. Nes ji tikrai prilimpa! Ir vaikučio maitinimas pasidaro lengvesnis bei smagesnis, skatinantis pradėti valgyti savarankiškai. Itin aukštos kokybės, pagaminta iš 100% maistinio silikono, be kenksmingų medžiagų. Lanksti, neslystanti, prilimpanti, turinti kelis skyrelius, kad maistas tarpusavyje nesimaišytų ir vaikas galėtų savarankiškai ragauti įdėtą maistą.

We Might Be Tiny 100% maistinio silikono puodelis, sukurtas mažoms rankytėms. Silikoninis puodelis  padės jūsų mažyliui ugdyti pasitikėjimą valgio metu ir yra toks patvarus, kad gali susidoroti net su energingiausiais vaikais.

Liko tik 0