We Might Be Tiny Rinkinys Nr 15 – kepimo šaldymo forma + Montii užkandžių maišelis

37.99

We MIght Be Tiny silikoninė kepimo forma ir Montii silikoninis užkandžių maišelis dovanų – puikus pasirinkimas!

WE MIGHT BE TINY – tai ne tik vaikiški indai ir įrankiai, tai – galimybė vaikams džiaugtis valgymo procesu. Su šiuo rinkiniu turėsite inelius, kurie tiks bet kokio amžiaus vaikui.

Ši netoksiška silikoninė forma leis pagaminti žaismingus tiek karštus, tiek šaldytus užkandžius visai šeimai. Pasitelkite vaizduotę – želė, šaldyta vaisių tyrelė ar jogurtas, mieli mini pyragėliai, keksiukai – ir jūsų mažylis džiaugsis šiais gyvūnėlių formos užkandukais. Trys skirtingos formelės – lokio, zuikio ir katytės.

Kiekviena forma turi permatomą silikoninį dangtelį, kad jūsų pagamintas maistas ilgiau išliktų šviežias, bei patogiai būtų laikomas šaldytuve.

Nugalėkite alkį žaismingai! Saugiai supakuokite ir mėgaukitės mėgstamu užkandžiu. Įjunkite fantaziją, nes šie Montii daugkartinio naudojimo silikoniniai užkandžių maišeliai turi begalę panaudojimo būdų. Juose galite laikyti užkandžius, uogas, vaisių skilteles, sumuštinius. Maistas juose išliks šviežesnis. Maišeliuose galima greitai užšaldyti ingredientus Jūsų mėgstamam glotnučiui. Patogu, nes plaunami indaplovėje. Saugu – pagaminta be toksiškų medžiagų, be PVA. Galima laikyti įvairius smulkius daiktus, pasiimti į kelionę, apsaugoti savo telefoną nuo drėgmės, smėlio.

 

1 × Silikoninė šaldymo/kepimo forma - Tamsi mėlyna

Neturime

24.69
1 × MONTII Daugkartinio naudojimo silikoniniai užkandžių maišeliai (ŽYDRAS)

Neturime

13.30

Neturime