We Might Be Tiny Rinkinys Nr 5 – prilimpanti lėkštutė + dangtelis

34.68

WE MIGHT BE TINY – tai ne tik vaikiški indai ir įrankiai, tai – galimybė vaikams džiaugtis valgymo procesu. Su šiuo rinkiniu turėsite pačius pagrindinius indus nuo pat primaitinimo pradžios iki kol vaikas paaugs. Puikus We Might Be Tiny indelių duetas

Išbandžius We Might Be Tiny silikoninę prilimpančią lėkštutę nustosite ieškoti kitos. Nes ji tikrai prilimpa! Ir vaikučio maitinimas pasidaro lengvesnis bei smagesnis, skatinantis pradėti valgyti savarankiškai. Itin aukštos kokybės, pagaminta iš 100% maistinio silikono, be kenksmingų medžiagų. Lanksti, neslystanti, prilimpanti, turinti kelis skyrelius, kad maistas tarpusavyje nesimaišytų ir vaikas galėtų savarankiškai ragauti įdėtą maistą.

Silikoninis dangtelis, kuris puikiai dera kartu su “We Might Be Tiny” silikonine prilimpančia lėkštute. Turėdami šį dangtelį greitai ir saugiai pašildysite maistą mikrobangų krosnelėje, įdėsite maistą į šaldytuvą arba palaikysite maistą šviežesnį iki kito karto. Visi “We Might Be Tiny” produktai gaminami iš aukščiausios kokybės maistinio silikono, be BPA. Paprasta priežiūra – silikoninį dangtelį, kaip ir silikoninę prilimpančią lėkštutę galima plauti indaplovėje.

 

 

1 × Silikoninė prilimpanti lėkštutė tamsiai rožinis zuikutis

Neturime

22.80

Neturime