We Might Be Tiny Rinkinys Nr. 8 – prilimpantis dubenėlis + įrankiai

42.73

We might be tiny indai vaikams – rinkinys Nr. 8 – tai prilimpantys dubenėliai ir įrankiai vaikams.

WE MIGHT BE TINY – tai ne tik valgymo reikmenys vaikams, tai – galimybė vaikams džiaugtis valgymo procesu.

Su šiuo rinkiniu turėsite pačius pagrindinius indus nuo pat primaitinimo pradžios iki kol vaikas paaugs.

Šie dubenėliai vaikams leis mažyliui išmokti valgyti savarankiškai ir mėgauts kasdieniu procesu, o tai yra tikras tėvelių džiaugsmas, nes šie silikoniniai dubenėliai prilimpa prie beveik ant bet kokio tvirto paviršiaus. Tad daugiau jokios netvarkos ar skraidančių indų valgant. Ergonimiškas dizainas leis mažyliui pasiekti maistą iki paskutinio kąsnelio, tačiau priderintas dubenėlio dangtelis leidžia maisto likučius saugiai palaikyti iki kito karto

We Might Be Tiny sukūrė produktus, skirtus mažyliui mokytis valgyti savarankiškai nuo pirmųjų primaitinimo dienų. Valgymo reikmenys vaikams pagaminti iš aukščiausios kokybės silikono, ypaš patvarūs, tačiau švelnūs kūdikio dantenoms. Rankenos itin ergonomiškos, tad mažylis gali skanauti maistą patirdamas savarankiškumo džiaugsmą.

Šie įrankiai ir indai vaikams turi “slaptą”užkabinimą, kad juos būtų patogu naudoti su kitais We Might Be Tiny maitinimo indeliais. Mielas kelioninis dėkliukas padės nepamesti įrankių, bei saugiai ir patogiai pasiimti juos visur, kur prireiks mažylį pamaitinti.

Turime